Svatební video, natáčení svateb - Daniela Doležalová

Svatební kameraman

strict warning: Non-static method view::load() should not be called statically in /mnt/data/accounts/r/rklein/data/www/dd-video/sites/all/modules/views/views.module on line 1113.

Vítejte na mých webových stránkách. Jmenuji se Daniela Klein a zabývám se tvorbou a zpracováním svatebního videa. Natáčení se věnuji přes 7 let a proto vám chci nabídnout svoje služby kameramana. Kromě natáčení svateb se věnuji i natáčení křtin, narozenin a jiných společenských událostí.
 

Moje velká láska k natáčení začala když jsem si k osmnáctinám pořídila svoji první kameru. Začínala jsem s natáčením rodinných oslav, výletů a dovolených, na které jsem si chtěla uchovat památku. Natočený materiál jsem začala i stříhat a zpracovávat v počítači a tak vznikaly moje první filmy z dovolených. Na střední škole jsem studovala polygrafii, takže ke grafice jsem měla opravdu blízko a znala jsem i pár pravidel aplikovatelných na natáčení. Jako správný zapálený videoamatér, jsem se začala pídit po informacích. Bohužel v té době na trhu nebylo moc knížek ani návodů jak natáčet, takže jsem si prošla fází pokus-omyl. Až o pár let později jsem s údivem sledovala, že moje poznatky se shodovaly s radami v odborné literatuře.
 
Postupem času jsem se dostala k natáčení svateb, nejprve členům rodiny a známým. Ti mi vždy chválili práci nejen kameramanskou, ale i zpracování videa a tak jsem se rozhodla natáčení věnovat profesionálně. Jako profesionál nabízím své služby již několik let, takže svým zákazníkům mohu nabídnout nemalé zkušenosti a občas i nějakou radu ohledně svatby. Svoji práci svatebního kameramana se snažím neustále zdokonalovat, proto jsem absolvovala kurz videa a filmu na fakultě informatiky Masarykovy univerzity. Také čerpám inspiraci a poučení z profesionálních filmů a dokumentů. V neposlední řadě studuji odbornou literaturu, zaměřenou na natáčení a editaci videozáznamu.