Svatební video, natáčení svateb - Daniela Doležalová

Stříhání a editace videa

strict warning: Non-static method view::load() should not be called statically in /mnt/data/accounts/r/rklein/data/www/dd-video/sites/all/modules/views/views.module on line 1113.
obrazek obalu kopie.jpg

Cenová dostupnost elektroniky umožnila, že si kdokoliv může pořídit domů videokameru. Vznikají tak neopakovatelné záběry rodiny, dětí, dovolených a podobně. Ale každý autor domácího videa to zná: natočí dovolenou u moře, ale na sestříhaní záběrů už jaksi nezbyde čas, chuť ani energie. Z vašich záběrů udělám film, kterým se budte rádi chlubit všem návštěvám.

Nabízím vám sestříhání natočených záběrů do smysluplného celku, abyste i po letech mohli zavzpomínat na krásné zážitky z Vaší dovolené u filmu. Budu se plně řídit Vašimi požadavky a nevymažu záběry, o které budete stát. Pokud budete chtít zachovat všechny vaše záběry bez jakéhokoliv střihu, mohu vložit pouze úvodní titulek a vytvořit vám video, které můžete pouštět v přehrávačích. Pro příjemnější atmosféru můžu vaše záběry podkreslit hudbou.

Do filmu je možné vložit titulky, takže hned budete vědět, kde jste byli na dovolené a jak se ony památky jmenovaly. Pokud budete mít zájem, mohu do videa vložit menu a fotogalerii s vašimi snímky. Aby vaše video z dovolené vypadalo jako opravdový film, mohu vám vytvořit ke každému videu obal a potisk disku.

Ceny zpracování videa

Stanovení ceny při takovéto službě je velice individuální. Záleží na délce videa a na náročnosti zpracování. Uvedu zde orientační ceny.

Natočený materiál má 1 hodinu, zákazník chce pouze vytvořit dvd bez jakýchkoli úprav, pouze s úvodním titulkem – cena 500 Kč.

Natočený materiál má 1 hodinu, zákazník chce vymazat zkažené záběry a vytvořit úvodní titulek – cena 800 Kč.

Natočený materiál má 1 hodinu, zákazník chce střih, vymazání zkažených záběrů, podkreslení hudbou a úvodní titulek – cena 1200 Kč.

Natočený materiál má 2 hodiny, zákazník chce vymazat zkažené záběry, kompletní střih videa do příjemného filmu, podkreslení hudbou, titulek a popisky v průběhu filmu – cena 2000 Kč.

Ukázka - Karlštějn

Stáhněte si Flash Player pro zobrazení tohoto videa.