Svatební video, natáčení svateb - Daniela Doležalová

Společenské akce

strict warning: Non-static method view::load() should not be called statically in /mnt/data/accounts/r/rklein/data/www/dd-video/sites/all/modules/views/views.module on line 1113.
křtiny.jpg

Nabízím natočení společenské, soukromé či pracovní akce. Ať už se jedná o večírky, plesy, přednášky či školení. Natočím vám vaše slavnostní dny, jako jsou křtiny, svaté přijímání, promoce, předávání maturitního vysvědčení nebo oslava životního jubilea.

Natáčení křtin

Chystáte se pokřtít svoje děťátko a je vám líto, že ono jako hlavní aktér, nikdy neuvidí, co se s ním vlastně dělo? To můžete hravě napravit. Stačí si nechat natočit jeho křest a kdykoliv si toto video můžete pustit. V klidu domova si můžete připomenout, jak probíhalo pomazání, křest vodou nebo zapálení svíce. A až děťátko povyroste, může se samo přesvědčit, jak probíhal jeho křest. Navíc křtiny jsou velká společenská událost, na kterou je pozvána široká rodina. Určitě by bylo milým dárkem všem zúčastněným věnovat video záznam ze křtin, jejiž byli součástí.

Maturitní video

Jste maturitní ročník a chcete mít vaše bujaré oslavy maturity zaznamené na pozdější vzpomínání? Pak není nic jednoduššího, než si nechat natočit váš stužkovací večírek nebo maturitní ples. Je to váš první velký životní krok a ten si zaslouží zaznamenat a uchovat ve vzpomínkách. Částka za natočení vašeho maturitního plesu jistě nijak výrazně nezatíží váš třídní rozpočet. Jetliže si rozpočítáte cenu na jednotlivého žáka, bude se pohybovat v řádu desítek korun za jedno DVD s videozáznamem. Můžete si vybrat různou délku natáčení i formu konečného výstupu. Tím hodně ovlivníte i konečnou cenu. Nabizím několk možností a variant co všechno natáčet. Můžu natočit pouze vlastní akt pasování na maturanta a tím dosáhneme velice nízké ceny. Nebo můžu natáčet celou vaši akci, se všemi scénkami, pasováním, tančením, panákovými maratony a uvolněnými profesory. Dostanete DVD v HD rozlišení, které budu s obalem a potisknuté. Budete mít originální vzpomínku na chvíle, kdy se váš neoblíbený profesor opil a rázem se stal oblíbeným, kdy to slečnám v maturitních šatech na plese neskonale slušelo a pánové v kvádru vypadali skoro dospěle...

Video z promoce

Složili jste úzpěšně státní závěreční zkoušky a čeká vás promoce? Zachytíme pro vás okamžik, kdy se z vás stane oficiálně inženýr, doktor nebo magistr. Kdykoliv si pak můžete připomenout ten slavnostní den, kdy vám byl předán diplom a vy jste ukolnčil studium na vysoké škole.

Natáčení narozeninové oslavy

Máte v rodině jubilanta, který se chystá na velikou oslavu svých kulatin a vám se nechce natáčet, protože byste o celou oslavu přišli? Natočím vám narozeninové veselí, bujaré hosty a jejich přání pro oslavence. Vy se tak budete moci na plno bavit a ještě vám zůstane trvalá památka v podobě narozeninového videa. Zvlášť pokud je pro oslavence přichystaná nějaká atrakce nebo náročný úkol, který musí splnit, aby dostal vysněný dar. Účastníci oslavy jistě ocení, pokud dostanou video z oslavy, na kterém se mohou najít a připomínat si, jak si užili tento jubilejní den.