Svatební video, natáčení svateb - Daniela Doležalová

Neobvyklé natáčení

strict warning: Non-static method view::load() should not be called statically in /mnt/data/accounts/r/rklein/data/www/dd-video/sites/all/modules/views/views.module on line 1113.
obrazekbalon.JPG

Natáčet se nemusejí jen svatby, promoce a křtiny, i jiné zážitky mají cenu zaznamenat je pro pozdější prohlédnutí. Máte doma štěňátko a chcete si uchovat, jak bylo hravé a veselé, jak rostlo a objevovalo svět? Ráda se s Vámi několikrát sejdu a natočíme krásný klip o Vašem pejskovi. Jste zamilovaní, do svatby máte daleko a přesto chcete romantické záběry vás dvou podkreslené písničkou? Není problém se sejít a natočit krátký klip k vašemu oblíbenému songu.
Dostali jste jako dárek let balonem a chcete si tento neobvyklý zážitek kdykoliv připomenout? Mám zkušenost s natáčením letů balonem! Zaznamenáme přípravy horkovzdušného balonu, jeho nafukování, vaše zvědavé okukování a pod. Na videu uvidíte, jak obtížně nebo naopak snadno se vám do vysokého koše balonu nasedalo a jak jste se vzdalovali od místa startu pořád výš a dál. Po předchozí domluvě je možné vám zapůjčit kameru a vy si během letu můžete natáčet krásné výhledy, které pak vložím do videa. samozřejmě je možné se domluvit s balonovými společnostmi, abych dorazila i na místo přistání a natočila i vaše přistání a balonový křest.