Svatební video, natáčení svateb - Daniela Doležalová

Fotoalbum

strict warning: Non-static method view::load() should not be called statically in /mnt/data/accounts/r/rklein/data/www/dd-video/sites/all/modules/views/views.module on line 1113.
svatební fotoalba

V obchodech si můžete vybrat spoustu různých fotoalb, všech možných barev a velikostí. Já Vám však nabízím zcela originální a jediněčné album pro Vaše svatební snímky. Fotografie z Vaší svatby si zaslouží speciální zacházení a já Vám mohu vyrobit jedinečné album, do kterého je uložíte. Na Vaše přání vytvořím design jaký si budete přát nebo Vám navrhnu vhodné řešení. Velikost Vašeho alba je též na Vašem rozhodnutí, pokud budete chtít fomát A4 nebo větší A3 není nic jednoduššího. Počet listů záleží na Vašem přání a na počtu fotografií, které budeme mít. Album vytvářím zcela od začátku. Základní surovinou jsou tedy jednotlivé listy papírů, desky vytvořím přesně na míru a potáhnu je Vámi zvoleným materiálem, ať už je to textil, papír nebo kůže. Desky mohou být nazdobeny přírodninami, stejně jako nasušenými květy z Vaší svatební kytice. Fantazii se meze nekladou. Do Vašeho fotoalba mohu také vložit obal na dvd z Vaší svatby, aby všechny záznamy Vašeho dne byly pohromadě.
Jako speciální službu, kterou zákazníci velice vítají je nalepení fotografií do alba. Nemusíte se tak trápit se samolepícími štítky nebo s neposednými fotorůžky. Já za vás vaše fotografie do alba nalepím.